Speed dating vám pomůže potkat partnera v reálném světě

15.7.2017 | autor: Redakce PŽ

Také si myslíte, že seznamování na internetu je neosobní? Ačkoliv se v posledních desetiletích stalo hledání partnera na síti standardem, skutečný lidský kontakt stále nahradit nemůže. Pokud si myslíte, že jinak prostě nikoho nepotkáte, vyvedeme vás z omylu.

Úskalí internetu

Online seznamky jsou velkým lákadlem, protože vše vypadá tak jednoduše. Prohlédnete si stovky profilů, proklikáte se fotografiemi a napíšete zprávu, kterou můžete pilovat k dokonalosti třeba hodinu. Tento způsob seznamování ovšem často nikam nevede, případně produkuje krátké, povrchní vztahy. Důvodů může být mnoho, jedním z hlavních je však fakt, že z online profilu druhého prostě nepoznáte vše, co potřebujete vědět. Mnoho lidí má navíc sklon na internetu lhát a přikrášlovat své fotografie. Nezřídka se také stává, že si půl roku dopisujete s někým, kdo vás vnímá pouze jako zpestření a o schůzku vůbec nestojí. Troufnout si na internetu je totiž jednoduché.

Kde se schází lidé, kteří hledají vztah?

Možná si teď říkáte, co jiného byste vlastně měli dělat. V práci, na univerzitě ani při zájmových aktivitách jste nikoho vhodného nepotkali, času máte málo a nic než internetová seznamka vám prostě nezbývá. Chyba! Seznamovací agentury dnes pořádají pro singles řadu akcí, kde se kromě možného seznámení i pobavíte. Některé jsou vhodné pro sportovce, jiné pro milovníky filmů, další zase pro ty, kteří si chtějí odpočinout od shonu všedních dní nebo jen vyrazit na výlet.

Poznejmese – tak trochu jiná seznamka

Právě na uvedený typ seznamování se specializuje portál Poznejmese.com. Tato seznamka aktuálně působí v Ostravě a okolí, ale stále se rozrůstá a plánuje rozšíření do Olomouce. Pořádá seznamovací akce pro singles různých věkových kategorií, naději tedy mají i starší ročníky, které možná do tajů online randění nikdy nepronikly. Akcím je vždy přítomen moderátor, který vás zasvětí do programu. Máte-li obavy o diskrétnost celého podniku, můžete se hned uklidnit. Účastníci dostanou přezdívky, vaše reálné osobní informace jsou tedy v bezpečí. Také místa jsou vybírána tak, abyste se dostali do co možná nejmenšího kontaktu s veřejností.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.