Svatební výzdoba levně a jednoduše: Jde to

22.4.2022 | autor: Redakce PŽ

Svatební výzdoba levně a jednoduše: Jde to

Svatba je bezpochyby krásná událost i bez toho všemožného pozlátka kolem, nicméně každá nevěsta touží po krásných dekoracích a dokonalé svatební hostině. Je tedy možné, aby byla svatební výzdoba levná, ale přesto dokonalá?

Květinová výzdoba

Pokud máte neformální svatbu, klidně můžete pro svou svatební květinovou výzdobu vyrazit na blízkou louku. Na internetu najdete mnoho inspirací, jak luční květiny svázat, aby k sobě ladily. Doplňte je ozdobnými stuhami či organzou – a originální květinová svatební výzdoba je na světě. Namísto váz můžete použít zavařovací sklenice, které také obtáhnete organzou.

Náš tip: Pokud budete mít květinami vyzdobenu i obřadní síň, zaúkolujte svědky, aby vám pomohli převézt tyto dekorace i na místo oslavy.

Osvětlení

Už máte rozmyšleno, jaká barva bude hrát na vaší svatbě prim? Skvělé – nakupte stejně barevné žárovky, a hned budete mít originální, a hlavně levnou dekoraci. Skvělou volbou je také půjčovna světýlek – proč je kupovat a utrácet tak spoustu peněz, když je použijete jenom jednou? Do kostela rozestavte svícny pro elegantní světlo u oltáře.

Balonky

I když jsou balonky spíše dekorací na oslavy narozenin, pokud zvolíte jemné světlé barvy, vždy udělají parádu. No a pokud je naplníte heliem, zavážete konce stejně dlouhými stuhami a necháte poletovat u stropu, budete mít nad sebou doslova bílé nebe.

Z balonků můžete ale také vytvořit vstupní oblouk, u něhož vzniknou jistě krásné fotografie.

Svatební výzdoba místa konání

Nejlepší způsob, jak ušetřit na svatebních dekoracích, je vybrat si to správné místo. V tomto případě je nejlepší volbou stodola na svatbu. Obřad udělejte odpolední, což znamená, že vynecháte oběd a po obřadu vás již bude čekat svatební veselí ve stodole s bohatým rautem. Pokud se vám podaří sehnat stodola na venkově, máte z poloviny vyhráno, vesnické prostory bývají obvykle totiž mnohem levnější než místa na svatbu ve městě.

Svatební oznámení

Nic není originálnějšího než ručně vyráběné pozvání na svatbu. Zapojte do příprav i své družičky a udělejte si večerní sedánek nad oznámením.Stylové jsou například dobové papíry s opálenými okraji, stočené do ruličky a převázané motouzem. Doplnit tuto ruličku můžete například o pečeť. Pečetidlo není drahá záležitost – a budete opravdu originální.

Navíc si s holkami užijete spoustu srandy a budete mít opět na co vzpomínat.

Ale pamatujte – ty nejlepší věci jsou přeci zadarmo. Takže pokud nebude všechno zas tak úplně dokonalé, jak jste si dopředu představoval, nic se přece neděje. Nejdůležitější je, že svůj den strávíte s milovaným mužem obklopena všemi přáteli a rodinou. Kdy jindy takovou situaci zažijete? Tak vnímejte hlavně to, co máte, a ne to, co vám chybí!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.