Tip na vánoční dárek – vibrátor

26.11.2009 | autor:

Tip na vánoční dárek – vibrátor

Vánoční šílenství se kvapem blíží a s ním i vymýšlení vhodných vánočních dárků pro vaše blízké. Každoroční dilema mezi originalitou a praktičností však už letos řešit nemusíte. Máme pro vás tip na zajímavý dárek pro kamarádku, přítelkyni nebo třeba maminku. Pořiďte jim sexy společníka - vibrátor!

Nákup vibrátoru v sex shopu

Zkuste letos při předvánočním pobíhání po nákupních centrech zabrousit také do sex shopu. Pokud jste do podobného obchodu ještě nevkročili, možná se při první návštěvě budete cítit nejistě nebo dokonce trapně. K tomu ale vůbec nemáte důvod. Někdy je až s podivem, jak vysoké množství návštěvníků do erotických obchodů chodí. Dokonce třeba váš šéf nebo zvědavá sousedka. Při první návštěvě vás pravděpodobně trkne do očí, kolik zajímavých vynálezů se v regálech nachází. U některých se vám mohou protočit panenky a budete marně tápat, k čemu jsou určeny. Neváhejte se poptat personálu, je profesionálně vyškolený a navíc většinou velmi milý a ochotný.

Jaký vibrátor vybrat?

Patrně vás také překvapí, kolik různých druhů, tvarů a barev najdete v oddělení vibrátorů. Jednotlivá provedení se liší podle účelu. Najdeme tak vedle sebe kousky v přirozené barvě mužských genitálií stejně jako modré delfíny nebo ultramoderní turbo vibrátory. Každý z nich umí také něco jiného, některé kousky dokonce víc věcí najednou.

Obecně můžeme vibrátory rozdělit na vaginální a anální, jenž se liší zejména v rozměrech. Co se týče materiálů, výběr je také velmi široký. Můžete vybírat mezi pevnými kousky, žilkovanými, vroubkovanými či úplně hladkými až po gelové exempláře nebo imitaci kůže. Hitem jsou vibrátory s několika dalšími výstupky, s jejichž pomocí si může žena stimulovat nejen bod G, ale také klitoris. Zážitek z rozkoše se tak několikanásobně zvyšuje. Při výběru toho pravého dárečku sáhněte také po lubrikačním gelu, bez něhož se použití vibrátoru ani nedoporučuje.

Zpestření sexu díky vibrátoru

Zastavovat se však nemusíte jen u “kamarádů na baterky“. V jiných odděleních vás mohou zaujmout sexy oblečky, masážní oleje, venušiny kuličky, pouta a další hračky, které dokáží spolehlivě rozproudit váš sexuální život. Možná vás dokonce nakupování zaujme natolik, že si nějaké exempláře ihned pořídíte do sbírky.

Vánoční dárek pro přítelkyni nebo kamarádku tak máte letos vyřešen. Nezbývá než se těšit, jakou radost vámi vybraný model dotyčné udělá.Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.