Vánoce pro nezadané

17.12.2009 | autor:

Vánoce pro nezadané

Vánoční svátky, klid a pohoda, rodinné sešlosti, všude samé koledy a vánočně nazdobené stromky. Vánoce jsou sice krásný čas, ale zároveň stresující. Zvlášť pro ty zvás, kteří jsou svobodní a nezadaní. Vánoce pro nezadané jedince znamenají totiž také chvilky samoty a touhy k někomu se přitulit. Není však důvod ke smutku, protože vánoční čas skýtá spoustu příležitostí pro svobodné jedince. Užijte si Vánoce i jako single!

Vánoční přání pro nezadané

Vánoční svátky a silvestrovské řádění klade na nezadané jedince velký stres, neboť nemají příjemné chvilky prožít s kým po boku. Nikomu navíc nepřidají všeznalé tetičky, které vyzvídají, kdy už se mohou těšit na vaši svatbu, a proč že otálíte s tím miminkem. První vánoční rada pro svobodné je v tomto případě nasnadě: Buďte v pohodě! Jestliže vám single život vyhovuje, máte fajn práci a skvělé přátelé, nenechte se otravnými příbuznými zviklat. Být sama či sám má také spoustu skvělých výhod, na které staropanenské tetičky už možná zapomněly. A pokud vám přeci jen drahá polovička chybí, není nic jednoduššího, než se pokusit si své vánoční přání splnit.

Tipy na Vánoce pro nezadané

Vánoce pro nezadané totiž vůbec nemusí být nudné, osamělé a depresivní. Naopak! Právě předvánoční čas je ideální příležitostí k potkávání nových tváří. Kde? Na vánočních večírcích, firemních akcích, mikulášských zábavách a plesech. Vánoční párty jsou zkrátka v prosinci na každém rohu, a proto je třeba je využít. Nikde se totiž neseznámíte lépe než právě na vánočních večírcích. Díky slavnostní atmosféře jsou všichni dobře naladěni, pokud se navíc rozdávají dárky, tak je šance, že natrefíte na vánočního mrzouta, téměř nulová. Jistá míra alkoholu a přítmí navíc dodají odvahu i méně sebevědomým jedincům. Téma k hovoru je také nasnadě – vánoční večírky, vánoční svátky, vánoční dárky a Silvestr. No řekněte, je vůbec možnost přát si pro seznamování lepší podmínky?

Silvestr 2009

Ani být single na Silvestra není žádná tragédie. Málokdo navíc tento svátek tráví jen ve dvou, tradicí jsou spíše oslavy s kupou kamarádů nebo silvestrovské pobyty s partou. Možná si zoufáte, že stejně jedou na chatu všichni v párech a vy nebudete mít o půlnočním přípitku koho políbit. Těšte se však na společné chvíle s přáteli, na takové silvestrovské akce totiž budete ještě léta s láskou vzpomínat. A co vy víte, třeba zrovna v horském hotelu nebo na kamarádově oslavě příchodu Nového roku potkáte toho pravého či tu pravou!Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář
Hodnocení: 0
Vložil: Láďa Neregistrovaný | 2015-11-09 11:01:28
Být nezadaný, co si chce užít Vánoce či oslavu Silvestra, jel bych na akci od AKCEproNEZADANE.cz, kteří nabízí vánoční víkend pro nezadané i oslavu Silvestra pro nezadané. Užil bych si všechnu tu pohodu ve společnosti pouze nezadaných lidí, a tak v případě oboustranných sympatií bych se mohl rovnou seznamovat. Navíc jde o super relaxační víkend, zábavu a vyskočení ze stereotypu všedních dnů...
Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.