Vánoční erotické hrátky

22.12.2009 | autor:

Vánoční erotické hrátky

Vánoční svátky představují po dlouhém prosincovém nakupovacím maratónu konečně trochu klidu. Odpadá ranní vstávání do práce, dny jsou krátké a noci dlouhé – co to pro vás znamená? Dopřejte si konečně se svou drahou polovičkou vytoužené lenošení a užijte si vánoční čas hezky po svém – v posteli! Vánoční erotické hrátky vám tyto chvíle ještě více zpříjemní.

Vánoční erotika

Vánoce představují skvělou příležitost pro lenošení, snídaně v posteli, rozmazlování toho druhého a konečně také pořádnou dávku ložnicového vzrušení. Využijte proto romantické vánoční atmosféry a pracovního volna a dejte na frak sexuálnímu stereotypu! Co vám pomůže? Co třeba sexy vánoční překvapení nebo speciální vánoční erotické hry?

Sexy vánoční překvapení

Možná máte pocit, že jste spolu s partnerem či partnerkou tak dlouho, že snad ani nemá cenu pokoušet se o něco nového, neboť jste všechno vyzkoušeli. Omyl! I kdybyste spolu projeli sto poloh z Kamasútry, pořád můžete se svou drahou polovičkou objevovat nová a nová postelová dobrodružství. Co je k tomu potřeba? To už je na vás. Ženy mohou například své miláčky příjemně překvapit vánočním striptýzem. Pořiďte si červenou vánoční čepičku, černé či rudé spodní prádlo a boty na pořádném podpatku. Chcete-li trochu „opepřit“ erotickou atmosféru, vydejte se do sex shopu – z množství sexy oblečků si jistě vyberete ten pravý pro vánoční jiskření. Žhavým tipem je podprsenka ve tvaru stuhy – s její pomocí mohou ženy vytvořit ten nejoriginálněji dárek samy ze sebe.

Vánoční erotické hry

Kromě klasiky jako je svlékací poker, pexeso, karty, flaška a vůbec jakákoli stolní či společenská hra, u které upravíte pravidla, můžete sáhnout po méně všedních hrátkách. Velmi oblíbená je kupříkladu hra na seznámení. Že nevíte, jak se hraje? Není to složité. Dejte si se svou láskou sraz v příjemném baru. Pravidlo večera je jediné – musíte předstírat, že jste se ještě nikdy neviděli. Hra na seznámení má své kouzlo. Flirtování, letmé dotyky, znovuobjevování jeden druhého – a navíc budete mít pocit, že randíte s novým úlovkem. Vězte, že atmosféra bude nabitá touhou a vaše láska na následující postelové rodeo jen tak nezapomene.Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.