Albert má magazín plný receptů a nabízí i rozvoz nákupu potravin

30.7.2022 | autor: Redakce PŽ

V posledních několika měsících se rozšířila myšlenka týkající se rozvozu nákupu potravin. S takovou službou přišel také řetězec Albert, který se zaměřuje především na zákazníci, již nemají možnost, případně i čas, nakoupit si potraviny v kamenném obchodě. V následujících řádcích vám prozradíme, čím vás Albert rozhodně nadchne.

V případě, že se chcete podívat na slevové akce, Albert aktuální letáky zveřejňuje přímo na svých webových stránkách. Letáky jsou ještě rozdělené podle toho, jestli se jedná o hypermarket, nebo supermarket.

Magazín s mnoha recepty

Stejně tak publikuje Albert magazín a jeho skvělý obsah. V magazínu se dozvíte podrobné informace o tom, co obchodní řetězec připravuje, ale také se můžete těšit na výtečné recepty přizpůsobené vždy aktuální sezóně. V letním období si uděláte podle Alberta osvěžující domácí limonádu, v zimě si zase s Albertem upečete vánoční cukroví.

Když vám odprezentuje Albert recepty, kvalita, přehlednost, počet a rozmanitost jsou věci, které vás na první pohled nadchnou.

Jak funguje rozvoz potravin?

Jestliže je ve vašem hledáčku spíše rozvoz a online nákup potravin, Albert si vás podmaní propracovanou a rychlou mobilní aplikací i přehlednými webovými stránkami. Záleží pouze na vás, jaká forma nakupování vám vyhovuje více.

V první řadě se zaregistrujete buď na příslušné webové stránce, nebo přímo v aplikaci, která je dostupná pro systémy Android a iOS. Po přihlášení si do virtuálního košíku vložíte nákup, přičemž je stanovena podmínka, že výše nákupu musí být alespoň 500 korun. Nakonec objednávku dokončíte, a potom jen čekáte na doručení.

Služba ještě není dostupná ve všech městech, ovšem dostupnost najdete opět přímo v aplikaci i na webových stránkách. Usnadněte si tedy nakupování běžných potravin.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.