Nebaví vás trávit hodiny v kuchyni uprostřed léta? Známe rychlé a skvělé recepty

14.6.2023 | autor: Redakce PŽ

Letní období se neúprosně blíží, což snadno poznáte podle stoupajících teplot a kvetoucí přírody všude okolo nás. Během tropických veder se asi nikomu z nás nechce dřít nekonečné hodiny týdně v kuchyni, a přesně proto je vhodné vsadit na jednoduché pokrmy. Co musíte vyzkoušet?

Začněte zlehka

Nejdříve se zaměříme na lehkou večeři nebo první chod během doby oběda. Jasnou volbou je chutná a zdravá brokolicová polévka. Kombinace zeleninového vývaru, smetany, pórku, brokolice, špenátu, citronu a dalších surovin dokáže vykouzlit vážně jedinečnou chuť, kterou si zamilujete.

Poté může přijít na řadu například domácí kebab, s jehož pomocí potěšíte celou rodinu. Stačí jen vyjít ven na slunce, rozpálit gril, připravit si dobré pití a pustit se do toho. Nemusíte se obávat přílišné složitosti, je to totiž úplná hračka.

Bude-li zrovna venku ošklivo, zachrání vás lasagne recept. Tento pokrm vám asi nemusíme příliš představovat. Dovolíme si jen malý tip. Použijte dobré červené víno a nebudete se stačit divit, jak si pochutnáte.

Nebojte se objevovat

Výše zmíněné recepty jsou jen malý zlomek možností, které najdete na webových stránkách známého řetězce Albert. Stačí kliknout na vložený odkaz a ihned získáte inspiraci v podobě stovek druhů pokrmů všech podob.

Ať už se chystáte vařit libovolnou pochoutku, nezapomeňte používat kvalitní suroviny. Právě ty tvoří naprostý základ dobré chuti a zdraví. Za zmínku stojí třeba přírodní značka Nature's Promise, jež se soustředí na ověřené bio produkty z ekologických farem.

Jestli vás nebaví hodiny strávené mezi nekonečnými regály obchodních center, raději si objednejte veškeré potraviny až k vašim dveřím. Díky tomu ušetříte za benzín, stejně jako získáte spoustu času pro rodinu.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.