Funkční oblečení je parťák k jakémukoliv sportu

18.3.2018 | autor: Redakce PŽ

Funkční oblečení je parťák k jakémukoliv sportu

Sportování se stalo naším nejlepším kamarádem. Je to skvělé, vždyť nás na každém kroku láká rychlé občerstvení, kterému se snažíme vyhýbat. I když někdy podlehneme, díky sportu nezdravé kalorie zase rychle spálíme. Ať už vykonáváte jakýkoliv sport, děláte něco pro své zdraví. Jenom tedy nezapomínejte na oblečení, a to zejména v chladnějších dnech, protože jen to vás ochrání před případným nachlazením.

Sporty samozřejmě můžete vykonávat v jakémkoliv sportovním oblečení, nejlépe však uděláte, když si oblečete funkční oblečení.

Proč je funkční oblečení pro sport ideální?

Mnoho lidí proti funkčnímu oblečení protestuje. Nechtějí mít na sobě upnuté kousky, které vyrýsují všechny jejich nedokonalosti. Ovšem funkční oblečení je skvělé hlavně proto, že absorbuje pot, což neumí jiné sportovní oblečení. Díky funkčnímu oblečení vás nebudou trápit kola potu na zádech nebo v podpaží.

Funkční oblečení je parťák k jakémukoliv sportu. K běhu využijete funkčního trička, mikiny či kalhot, při šlapání na kole oceníte i různé doplňky, k nimž se řadí sluneční brýle.

Obecně platí, že funkční oblečení se vrství. Budete si tak připadat jako cibule, protože i ta je vrstvená. Nikdy si neoblékejte jen jednu tenkou vrstvu, na kterou pak oblečete tlustou vrstvu. Vždy oblékejte více tenkých vrstev.

Funkční oblečení je vhodné i na motorku

Pokud máte vlastní motorku, funkční oblečení taky oceníte. Funkční tričko s krátkým či dlouhým rukávem se totiž perfektně hodí pod moto kombinézu nebo pod bundu na motorku. Nic víc pod moto oblečení dávat nemusíte, funkční prádlo plně postačí.

Skvělou nabídku funkčního prádla a oblečení naleznete v internetovém obchodě monturashop.cz. Zde najdete širokou škálu funkčních triček, kalhot, legín, bund či mnoho dalších doplňků, které jsou určeny pro každou outdoorovou aktivitu či pro jakýkoliv sport.

 

https://pixabay.com/cs/divok%C3%A1-lid%C3%A9-venkovn%C3%AD-pohled-sport-865151/Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.