Vlastní vířivka – váš osobní domácí lékař

13.6.2016 | autor: Redakce PŽ

Vlastní vířivka – váš osobní domácí lékař

Příznivé účinky vířivých van na tělo i mysl jsou nesporné. Lidé, kteří mají vlastní vířivku, mohou potvrdit, že se jim lépe usíná, trpí méně bolestmi zad a mají lepší imunitní systém. Pokud tedy uvažujete o pořízení vlastní vířivky, chystáte se k investici, která se Vám rozhodně vrátí. Pořiďte si kvalitní vířivku v Ostravě, v Praze nebo v Mladé Boleslavi od SPA Studia s. r. o.

Stimulace imunitního systému, pomoc při léčbě pohybového aparátu

Vodní a vzduchové proudy pomáhají prokrvit celé tělo, uvolňují svaly a stimulují imunitní systém. Pravidelný pobyt ve vířivce navíc pomáhá při rekonvalescenci po zranění nebo při léčbě problémů pohybového aparátu včetně artritidy a artrózy. Při pravidelném pobytu ve vířivé vaně se totiž obnovují motorické funkce, snižují se tendence ke svalovým křečím a zvyšuje se mobilita.

Mnoho vířivek je navíc vybaveno vstupem uzpůsobeným právě osobám s omezeným pohybovým aparátem.

Psychosomatické potíže

Hydroterapie dokonce pomáhá i lidem, kteří trpí nespavostí. Velmi příznivě působí také proti chronické únavě, neuróze nebo depresivním stavům.

Relaxační účinky

V dnešní uspěchané době je velmi důležitá také nerušená relaxace, kterou nám vlastní vířivka bezpochyby poskytne. Relaxační účinky hydroterapie je možné podpořit příjemným osvícením vířivky, relaxační hudbou, přidáním bylin nebo éterických olejů.

Kde koupit vlastní vířivku?

Abyste z vlastní vířivky měli dlouho radost, měli byste si ji pořídit u kvalitního a prověřeného prodejce, který je již na trhu několik let. Mezi kvalitní prodejce vířivek v ČR patří společnost SPA Studio s. r. o., která se zabývá prodejem vířivých van světové kvality - Canadian Spa International®. Přijďte si prohlédnout svou budoucí vířivku v Ostravě, v Mladé Boleslavi nebo v Praze – jednom ze showroomů společnosti SPA Studio s. r. o.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.