Zbavte se snadno a efektivně přebytečných kil

4.9.2017 | autor: Redakce PŽ

Patříte mezi lidi, kteří celý život bojují s nadváhou, a pohled do zrcadla vás stresuje víc než návštěva zubaře? Zapojte se do programu, jež vám pomůže k vytoužené změně. Nejen, že se naučíte správně stravovat a zbavíte se kil navíc, ale ještě si k tomu vytvoříte návyky, díky nimž bude snadné si zdravou postavu udržet. Hubnutí nemusí být vždy trápení. Je nesmysl držet drastické diety, kvůli nimž se budete cítit mizerně a ve finále docílíte akorát jojo efektu. Zkuste na to jít tentokrát chytře.

Jak začít

Chci zhubnout“. Tak tahle věta patří k nejčastějším novoročním předsevzetím. Někdy na to ale člověk sám nestačí a potřebuje pomoc. Ne každý si zvládne naplánovat jídelníček tak, aby získal potřebný denní příjem energie a živin. Co si budeme povídat, počítání kalorií a sledování výživových hodnot potravin nemusí bavit každého. Právě proto je tu program Get fit online. Jde o individuální plán navržený tak, aby pomohl lidem, kteří jsou nešťastní, protože se necítí dobře ve svém těle.

Jak to funguje

V čem spočívá kouzlo tohoto produktu? Především v tom, že se nebudete muset trápit s tím, co si máte uvařit a co nakoupit. Každý den budete mít naplánovaný jídelníček ušitý přímo vám na míru. Stačí se zaregistrovat na stránce www.getfitonline.cz, vyplnit požadované údaje a získáte program, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Ačkoliv zdravé stravování je 70 % úspěchu, určitě víte, že k dosažení vysněné postavy potřebujete také trochu toho pohybu. Proto je součástí programu kromě jídelního plánu i rozvrh cvičení včetně tréninkových videí.

Co vše tedy získám

Obdržíte jídelníček na zhubnutí sestavený na míru. Každých pět dní dostanete seznam surovin s přesnou gramáží, takže budete jasně vědět, co máte nakoupit. Pokud by vám některá z potravin nevyhovovala, dostanete na výběr jinou vhodnou alternativu. Navíc si můžete vybrat mezi pestrým nebo ekonomickým jídelním plánem.

K dispozici budete mít fitness videa, jejichž obtížnost si sami zvolíte, podle toho, v jaké jste fyzické kondici. K tomu získáte řadu dalších rad a doporučení, jak efektivně hubnout, a jiná překvapení.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.