Recenze a trailery k filmům

Vše A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


    Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /data/web/virtuals/21426/virtual/www/inc/movies/submask_movie_list.inc on line 87

    Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /data/web/virtuals/21426/virtual/www/inc/movies/submask_movie_list.inc on line 99

    Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /data/web/virtuals/21426/virtual/www/inc/movies/submask_movie_list.inc on line 111

Jánošík. Pravdivá historie.

Jánošík. Pravdivá historie.Juraj Jánošík je legenda, která žije v srdcích Slováků již po staletí. Jaký ale byl doopravdy? Byl skutečně takový, jak ho líčí lidové příběhy? Dokázal konat zázraky, vynikal pohádkovou silou, neobyčejnou chytrostí a hrdinskými činy? Skutečně bohatým bral a chudým dával? Jánošík se stal především symbolem v boji proti maďarskému útlaku. V novém filmu režisérek Kasii Adamik a její matky Agniezsky Holland se možná dozvíme odpovědi na tyto otázky.
celý článek komentářů (0)

Mlynáři od Babic

Dokument natočený podle stejnojmenné knihy Luďka Navary a Miroslava Kasáčka, vypráví o represích, které rozpoutal komunistický režim po tak zvané "babické tragédii". Svým rozsahem se stíhání, které nastalo po zinscenované a komunistickou stranou předem připravené střelbě v babické škole, považuje za největší od dob heydrichiády. Dokument odhaluje dosud netušené souvislosti, oslovuje pamětníky a přináší řadu zajímavých postřehů.
celý článek komentářů (0)

Harry Potter a Princ dvojí krve

Harry Potter a Princ dvojí krveJedním z největších filmových taháků letošních prázdnin se stal v pořadí již šestý film o mladém čaroději Harrym Potterovi. Sto čtyřiceti tří minutový snímek anglického režiséra Davida Yatese natočený na motivy stejnojmenné knihy anglické spisovatelky J. K. Rowlingové přináší značnou dávku dobrodružství i napětí.
celý článek komentářů (0)

Chcete být milionářem z chatrče?

Chcete být milionářem z chatrče?
Dojemný příběh o tom, kterak chudý indický sirotek ke štěstí přišel, si získal miliony příznivců po celém světě a šlape na paty velkokasovním trhákům amerického průmyslu. Dává tak tušit, že od jihoasijského „bollywoodu“ můžeme čekat ještě nejedno překvapení. Že jste tento brilantní výkvět soudobé filmové tvorby ještě neviděli? Honem utíkejte do kina, nebudete totiž litovat!
celý článek komentářů (0)

Marley a já: Ze života psa a jeho rodiny

Marley a já: Ze života psa a jeho rodinyPokud vás k zhlédnutí filmu Marley a já zlákal plakát, na němž sedí roztomilé štěně labradora s mašlí, a čekáte rozvernou taškařici ve stylu Beethovena, potom si raději nechejte zajít chuť. Na druhou stranu patříte-li k antifanouškům Jennifer Anistonové a jen její přítomnost vás od filmu odrazuje, nemusíte se tolik obávat. Je tu přece ještě Owen Wilson!
celý článek komentářů (0)

Předčítač (The Reader)

Předčítač (The Reader)Adaptace stejnojmenné knihy německého spisovatele Bernharda Schlinka se chopil jeden z nejtalentovanějších režisérů moderní anglické éry, Stephen Daldry. Podařilo se mu rozvinout příběh osudové lásky, viny a trestu odkazující k banalitě zla. V hlavních rolích zazářila Kate Winslet spolu s mladičkým (a zdá se nadějným) objevem světové kinematografie Davidem Krossem.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.