Gigolo

15.3.2009 | autor:

Gigolo

Pro mnohé ženy je sex tabu. Tedy ani ne tak samotný sex jako spíš řeči o něm. Největší problémy jim pak činí hovořit o sexu s partnerem. Pokud se navíc muž chová v posteli sobecky a obecně známé ženské požadavky nebere vážně, sexuální tragédie je dokonána. Nemálo žen, které se ocitly v podobné situaci, již objevilo kouzlo gigola. Ne prostituta. Gigola.

Doprovodí vás

Význam pojmu prostitut je každému zřejmý. Co však dělá gigolo už tak jasné není. Odborné encyklopedie popisují gigola jako muže nabízejícího ženám za úplatu společnost, doprovod do společnosti a poskytujícího sexuální služby. Na rozdíl od prostitutů, kteří jsou k této práci nuceni vnějším okolím nebo vlastní sociální situací, však gigolo dělá svou práci rád. Má potěšení z přítomnosti žen a rád jim dopřává toho, čeho se doma dočkají často jen velmi zřídka.

Ví, co mají ženy rády

Co od něho můžete očekávat? Především, že bude milým a vřelým společníkem. Umí naslouchat, vyzná se ve všem, co ženy zajímá, ví, jak pozdvihnout sebevědomí nebo jak utěšit. Dobrý gigolo splní, co vám na očích uvidí. A když přijde řada na sex? Záleží jen a jen na vás. Když řeknete ne, tak se nedočkáte protivného výrazu a nemilých slov, ale budete pokračovat v tom, co jste dělali doposud. Pokud se však nebudete bránit, čeká vás zážitek jako ze snu. Gigolo miluje ženy a tak se k nim také chová. Jinak řečeno ví, co ženy chtějí.

Polibky, hlazení, něžnosti, mazlení, milování a ne jen sex... Chybí vám to? Tak proč nezapomenout na předsudky a nevyužít služeb gigola? Pravda, kouzelný pocit možná vyprchá, až přijde řada na placení, ale vzhledem k počtu žen, které společníky vyhledávají, a to opakovaně, můžeme soudit, že to není marná investice.


Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář
Hodnocení: 0
Vložil: Artur Neregistrovaný | 2010-01-26 21:51:30
ahoj jsem 44 letý kluk chceš někam doprovodit východočeský kraj těším se na tebe užijeme si to jsem milý a pohledný tak napiš pokud máš zájem budu se těšit na naše setkání a možná i víc
Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.