Sex po telefonu

13.11.2009 | autor:

Sex po telefonu

Možná si myslíte, že provozovat sex po telefonu s partnerem, je věc mimořádně nudná a zbytečná. Pravdou je, že touto představou trpí většina lidí. Ale ti, co to zkusili, jistě potvrdí, že sex po telefonu nabízí mnoho zábavy a příležitostí, jak rozšířit své sexuální obzory a dodat styku na dynamičnosti. Dokonce i když žijete se svým přítelem pod jednou střechou už řadu let, budete možná velmi překvapeni!

Nestyďte se! 

Nejvíce přivítají tento experiment lidé, kteří  jsou povahově stydliví a dělá jim problémy o některých věcech mluvit otevřeně. Po telefonu se některé hříšné myšlenky pronášejí nahlas mnohem snadněji. Vyprávět o sexuálních fantaziích po telefonu je podstatně jednodušší než mezi čtyřma očima, což vysvětluje kvalitní zisky komerčních telefonních služeb!

Zrušte sexuální stereotypy

Při rozhovoru s partnerem přes telefon si bez výčitek můžete představovat vášnivé chvilky s někým jiným. Budete tak muset vyvinout více kreativity, než kdyby se vám na mysl draly postupy, které léta používáte se svým milým. A krom toho váš partner pak bude vědět, jak na vás, a dostanete se zase o krůček dál. Někdo zase naopak ocení, když jeho představy vzruší protějšek, ale sám se jich skutečně nebude muset fyzicky účastnit. Moderní technologie vám navíc uvolní obě ruce, takže můžete rozjet divokou show. Bude neskutečně vzrušující, když budete oba masturbovat a zároveň nahlas popisovat, co děláte. 
 
Asi největším přínosem sexu po telefonu je sblížení obou partnerů. Dozvíte se navzájem své nejtajnější sny a sexuální fantazie, které byste při osobním – a třeba i intimním – setkání nikdy nevyřkli nahlas. 


Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.