Sex v autě

4.9.2009 | autor:

Sex v autěŽádná jiná lidská činnost si tak často neříká o změnu jako právě sex. Většina z nás ho provozuje téměř výhradně za zdmi svého pokoje. Přitom se však ochuzujeme o úžasné sexuální zážitky vznikající na neobvyklých a vzrušujících místech. Typickým (avšak stále neobvyklým) místem je auto. Sex v autě se provozuje už od vyrobení prvních klasických vozů. Například o Fordu T se tvrdí, že zde byla počata celá jedna generace.

Pár vzrušujících tipů

Interiér auta nabízí několik zajímavých vzrušujících sexuálních pozic. Zakloňte přední sedadlo dozadu a položte se na něj. Žena se posadí na muže tak, aby se koukala ven skrz přední sklo. K udržení rovnováhy se může opřít o palubní desku. Zbytek už necháme na vás.

Velmi erotická je také poloha, kdy se žena položí a muž zaujme misionářkou pozici. Pro dosažení většího potěšení se mohou nohy ženy dotýkat střechy automobilu. Stud nechte venku a užívejte si maximálního sexuálního opojení.

Použijte okénko!

Auto je jako stvořené k provozování orálního sexu. Tuto variantu praktikujte zejména v případě, že je vaše auto vybaveno střešním okénkem. Muž se postaví na sedadlo u řidiče a své tělo prostrčí okénkem ven. Žena může z pohodlí sedadla u spolujezdce muže orálně uspokojovat, zatímco on si užívá čerstvého vzduchu a větru ochlazujícího jeho rozpálené tělo. Těsně před vyvrcholením se žena položí na kapotu a muž do ní snadno pronikne a oba dosáhnou úžasného orgastického zážitku.

Abyste si zajistili tu správnou náladu a sex v autě si pořádně užili, nezapomeňte na pár důležitých detailů. Za prvé si najděte vhodné místečko k zaparkování, kde vás nikdo nebude rušit. Hudba hraje vždy důležitou roli, takže zkontrolujte, zda je rádio v pořádku, a přibalte CD s tou nejpříjemnější hudbou. Nakonec auto vyčistěte a třeba ho i doplňte nějakým občerstvením a lahvinkou šampaňského.


Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.