Umíte mluvit o svých sexuálních touhách?

17.2.2009 | autor:

Umíte mluvit o svých sexuálních touhách?

Erotické představy zaujímají důležité místo v sexuálním životě každého z nás. A stejně tak má většina z nás pocit, že erotické představy jsou věcí intimní a tajnou, která by měla zůstat tam, kde je a dosud byla – v naší vlastní mysli. O tento názor vás nikdo obírat nebude, koneckonců mít nějaké sexuální tajemství jen sama pro sebe má také něco do sebe. Navíc asi o svých nočních výletech za dobrodružstvím, které se odehrávají ve vaší mysli, nebudete informovat spolužáky, kolegy v práci či rodinu. Je tu ale někdo, kdo by si vaše sexuální představy velmi rád poslechl! Kdo? No přece váš přítel! Věděla jste například, že vás může sdílení intimních tužeb s partnerem velmi sblížit? O okořenění a zpestření vašeho milostného života ani nemluvě!

Mlčeti zlato

Povídání o svých sexuálních touhách vás může s partnerem velmi intimně sblížit. Toto pravidlo však neplatí vždy. Sníte často o živočišném sexu s Antoniem Banderasem, romantice s Bradem Pittem, tajemném milostném dobrodružství s pirátem Johnnym Deppem nebo nedejbože rychlovce se svým bývalým? Pak by tyto vaše dobrodružné fantazie měly zůstat tam, kde jsou – ve vaší hlavě. Své představy si vychutnávejte, když jste o samotě. Informujete-li o nich partnera, je možné, že bude žárlit nebo si bude připadat před hvězdnou konkurencí méněcenný a neschopný. A to by vašemu milostnému životu sotva prospělo!

Sdílení tajemství

S jinými sexuálními sny se však partnerovi svěřit můžete. Dokonce je to doporučováno psychology, sexuology a jinými odborníky na vztahy. Proč?  Vzájemné svěřování vás může obohatit, sblížit (máte teď spolu peprné tajemství, o kterém jste nikomu jinému neřekli), a dokonce okořenit mnoholetý vyhasínající vztah.

Jste-li s partnerem dostatečně dlouho na to, abyste si k němu vytvořila důvěru zejména ve věcech intimních, pak vám může oběma velmi prospět, když budete v sexu otevření. Samozřejmě i zde je důležitá důvěra a ochota ke kompromisům.

Od teorie k praxi

A co víc, napadlo vás, že váš milý dokonce může být vaší erotickou představou nadšen, ba dokonce naprosto unešen? Nemálo párů uvádí své sexuální touhy do praxe k potěšení obou stran. Zejména muži bývají sexuálními sny svých partnerek bez výjimky nadšeni, jedná se totiž o zážitek, který vnese do vaší ložnice svěží vánek a vlije vám oběma novou mízu do žil! Takže vzhůru do kostýmku dominy a s pouty v ruce dopřejte svému milému postelovou jízdu jeho života.
 Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.