Ušetřete za plyn díky změně dodavatele

Ušetřete za plyn díky změně dodavatele

Plyn je společně s elektřinou nejvyužívanější energií v domácnostech. Využíváte-li ho k vytápění, do ročních nákladů na domácnost se vám jistě výdaje na něj významně promítnou. Nemluvě o případech, kdy slouží i k ohřevu vody. Pokud vás poplatky za plyn tíží, jistě už jste přemýšleli, kde ušetřit. Nechcete-li mrznout, nebo se sprchovat ve studené vodě, zkuste změnu dodavatele. Ročně vám může ušetřit tisíce.

více

Výstavba nízkoenergetického projektu Nový Sedlec byla zahájena

V Sedlci u Líbeznic nedaleko Prahy byly zahájeny stavební práce na nízkoenergetickém projektu Nový Sedlec. Ten nabídne celkem 14 rodinných domů, které budou dokončeny v létě příštího roku. Projekt, který získal v létě stavební povolení, vyrůstá pod taktovkou developerské společnosti Konhefr pouhé 2 km od severního okraje hlavního města. Exkluzivním prodejcem je Realitní společnost České spořitelny.
celý článek komentářů (0)

BIOGRAFY BARRANDOV SE ROZŠIŘUJÍ

Bytovému domu Adina v projektu Biografy Barrandov přibude partner - Hugo. Společnost Bouwfonds rozšiřuje nabídku nových bytů a v sousedství již téměř dokončené Adiny na pražském Barrandově začne stavět další dům s celkem 79 bytovými jednotkami, s tematicky zvoleným názvem Hugo.
celý článek komentářů (0)

V PROJEKTU CIKÁNKA SE OTEVÍRÁ VZOROVÝ DŮM

Společnost Bouwfonds v těchto dnech otevírá vzorový dům v projektu Cikánka v pražských Stodůlkách. Moderní dvoupodlažní vila je zařízena v čistém a minimalistickém duchu nábytkem skandinávských designérů společnosti Scandium. V projektu Cikánka vznikne celkem 18 vil. V první etapě již bylo postaveno a prodáno 8 vil. Dalších deset se nyní staví ve druhé etapě, která bude dokončena v průběhu roku 2011.
celý článek komentářů (0)

ZAHRADA RŮŽÍ: BYDLENÍ S VŮNÍ HISTORIE

Pouhých 20 kilometrů severozápadně z centra Prahy vzniká rezidenční projekt Zahrada růží, ve kterém byla nedávno dokončena hrubá stavba. Netradiční a originální bydlení v bývalém panském statku v obci Středokluky nabídne 45 bytových jednotek pro všechny, kteří touží po netradičním bydlení v tichém a klidném prostředí. Projekt realizuje developerská společnost ITAKA v čele s uznávaným architektem Albertem Di Stefanem.
celý článek komentářů (0)

Pražské Quadriennale představí na Designbloku předního světelného designéra Nicka Morana

Koncerty hudebních hvězd, divadelní představení, společenské akce, prezentace architektury a třeba i spotřebního designu - to vše spojuje důraz na nasvícení, světlo, atmosféru. Mistrem v oblasti světelného designu, a obecněji ve vizuálním působení na divákovy smysly, je britský světelný designér Nick Moran, který přímo v epicentru dění Designbloku, v Superstudiu, uvede v úterý 5. října od 15.00 přednášku. Moran, jenž spolupracuje se světoznámými tvůrci i kulturními institucemi, navštíví Prahu několik týdnů poté, co se na tuzemský knižní trh dostal český překlad jeho knihy Světelný design pro divadlo, koncerty, výstavy a živé akce, vůbec první podobné publikace v českém jazyce určené zdejším profesionálům i zájemcům z řad laické veřejnosti.
celý článek komentářů (0)

DALŠÍ DESIGNOVÁ PERLA Z DÍLNY ROSSE LOVEGROVA V SIKO KOUPELNY

SIKO KOUPELNY ani letos nezapomínají na zákazníky, kteří si chtějí zařídit koupelnu originálními designovými kousky. Unikátní je rozhodně série Freedom od tureckého výrobce VitrA, kterou i tentokrát navrhl Ross Lovergrove, světově uznávaný průmyslový designér. Lovegrove během své kariéry pracoval s módními návrháři i s nejvýznamnějšími výrobci interiérového zařízení a elektroniky.
celý článek komentářů (0)

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V REZIDENČNÍM PROJEKTU PRAGUE MARINA JIŽ TENTO VÍKEND!

Společnost Prague Marina a.s. připravila pro zájemce o unikátní bydlení Dny otevřených dveří rezidenčního projektu Prague Marina. Tento projekt v pražských Holešovicích je díky přirozenému propojení bytů s výhledem na vodu  unikátním rezidenčním projektem na území hlavního města Prahy. Dny otevřených dveří skýtají jedinečnou možnost prohlédnout si byty na vlastní oči a vychutnat si pohled na Vltavu.
celý článek komentářů (0)

PROJEKT LOCHKOV LOFTS POKRAČUJE RYCHLE VPŘED A OTEVÍRÁ INFOCENTRUM NA MÍSTĚ STAVBY

Projekt originálního bydlení v bývalém pivovaru v Praze 5 - Lochkově získává stále zřetelnější kontury. Stavební práce pokračují podle stanoveného harmonogramu a tři z celkem čtyř plánovaných budov se již postupně rýsují do své budoucí podoby. Pro zájemce je od 11. září nově otevřeno informační centrum přímo v místě výstavby. Zde je zástupci developera detailně seznámí s celým projektem.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.