Ušetřete za plyn díky změně dodavatele

Ušetřete za plyn díky změně dodavatele

Plyn je společně s elektřinou nejvyužívanější energií v domácnostech. Využíváte-li ho k vytápění, do ročních nákladů na domácnost se vám jistě výdaje na něj významně promítnou. Nemluvě o případech, kdy slouží i k ohřevu vody. Pokud vás poplatky za plyn tíží, jistě už jste přemýšleli, kde ušetřit. Nechcete-li mrznout, nebo se sprchovat ve studené vodě, zkuste změnu dodavatele. Ročně vám může ušetřit tisíce.

více

Daline PTE: novinka z produkce Dakon

Elektrokotle patří pro své množství nesporných výhod, jakými jsou například jednoduchý a bezproblémový provoz, vysoký komfort a absence spalin, mezi všeobecně velmi oblíbené řešení ohřevu teplé vody. Samotný kotel je však, zejména v případech náročnějších majitelů, vhodné doplnit i dostatečně velkým zásobníkem teplé vody, který zajistí její dostupnost za všech okolností. Vzájemnou provázanost těchto dvou komponentů si plně uvědomila společnost Dakon, tradiční český výrobce kotlů na všechny druhy běžně používaných paliv, která od konce srpna nabízí dvě nová řešení. Ty nesou název Daline PTE 14 FSE a Daline DTP 18 FSE, a označují dva systémy elektrokotle, zásobníku teplé vody a propojovací soustavy.
celý článek komentářů (0)

Češi jsou při výběru garážových vrat konzervativní

Češi jsou při výběru garážových vrat konzervativní a vyhýbají se experimentům.  I přes rozmanitou nabídku na trhu dlouhodobě preferují dekory dřeva s tradičními vzory. Podle aktuálních statistik společnosti Trido, předního tuzemského výrobce garážových vrat, domácnosti nejčastěji volí Zlatý dub, který je v České republice nejžádanější již 10 let. Z nejnovějších dekorů roste zájem především o winchester.
celý článek komentářů (0)

Nový nízkoenergetický projekt Krásné Počernice vstupuje na rezidenční trh

Developerská společnost Konhefr získala pro svůj nový nízkoenergetický projekt Krásné Počernice pravomocné územní rozhodnutí. Realitní společnost České spořitelny, exkluzivní prodejce tohoto projektu, zahájila prodej 43 bytů a jednoho rodinného domu, které vyrostou v jižní části Horních Počernic v Praze 20. Projekt Krásné Počernice s několika atraktivními byty v zemi přímo navazuje na obytný soubor Horní Počernice V Lukách, jenž byl společností Konhefr úspěšně dokončen v roce 2008 a získal prestižní ocenění „Stavba roku 2008".
celý článek komentářů (0)

Projekt Nový Sedlec nedaleko Prahy získal stavební povolení

Nízkoenergetický rezidenční projekt Nový Sedlec, nabízející 14 rodinných domů, získal stavební povolení. Projekt navazuje na nedávno dokončenou výstavbu 11 rodinných domů v severní části obce Sedlec u Líbeznic. Developerská společnost Konhefr znovu klade velký důraz na soudobou architekturu a na využití moderních technologií pro maximální snížení provozních nákladů. Domy proto získaly v Průkazu energetické náročnosti budovy třídu A. Exkluzivním prodejcem projektu je opět Realitní společnost České spořitelny.
celý článek komentářů (0)

Čisté toalety a funkční sprchy jsou ke spokojenosti návštěvníků nutností

Dle většiny náhodně dotázaných je možnost využít čisté toalety a případně sprchy základní podmínkou k jejich spokojené dovolené či výletu. Takovou kulturu cestování a pobytu hledají a vyžadují zejména návštěvníci sezónních ubytovacích zařízení, kempů a výletních cílů. Potřeby vlastníků a provozovatelů takových zařízení je možné řešit sanitárními kontejnery téměř okamžitě a předcházet tím poškození pověsti a odlivu zájemců.  
celý článek komentářů (0)

Třinec má novou prodejnu Siko koupelen

Další pobočku v rámci sítě vlastních a partnerských prodejen otevřela 25. června společnost SIKO KOUPELNY v Třinci. Na 800 m² prodejní plochy čeká návštěvníky 41 inspirativních vzorových koupelen s mnoha výrobky podle nejnovějších trendů.
celý článek komentářů (0)

Půdní byty ve Viklefově ulici v Praze 3 zkolaudovány

Podkrovní byty ve Viklefově ulici č. 13 na pražském Žižkově, které prodává Realitní společnost České spořitelny, byly po necelém roce výstavby zkolaudovány. Jedná se o další úspěšně dokončený projekt developerské společnosti Půdy Praha, která se specializuje na půdní vestavby a která za více než 10 let svého působení zdárně realizovala řadu projektů v pražských činžovních domech. Díky těmto vestavbám v domech z především meziválečného období vzniká nové, svébytné bydlení, které splňuje i ty nejnáročnější požadavky dnešních klientů a přitom nabízí atmosféru starých domů. Na financování projektů společností skupiny Půdy Praha se dlouhodobě podílí developerské centrum České spořitelny.
celý článek komentářů (0)

Projekt Biografy Barrandov

V projektu Biografy Barrandov byla tento týden dokončena hrubá stavba bytového domu Adina. Projekt vyrůstá na jihovýchodním okraji pražského Barrandova pod taktovkou společnosti Bouwfonds ČR bytová výstavba. Stavba šestipodlažního domu s 19 bytovými jednotkami postupuje podle stanoveného harmonogramu a jeho dokončení je plánováno na jaro příštího roku.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.