Kdo je vedoucí zaměstnanec a kdy jej lze z jeho pozice odvolat

Kdo je vedoucí zaměstnanec a kdy jej lze z jeho pozice odvolat

Víte, kdo může být označován jako vedoucí zaměstnanec? Přečtěte si, jakého zaměstnance lze odvolat a jaký způsob je pro to potřeba zvolit.

více

I nebankovní půjčka může být solidní. Získejte až 100 tisíc korun bez poplatku předem!

Porouchalo se vám auto nebo důležitý spotřebič? Potřebujete peníze na úhradu faktury, jejíž splatnost se blíží ke konci? Ať už mají vaše finanční potíže jakýkoliv charakter, vždy existuje způsob, jak z nich elegantně vybruslit. A to i v případě, kdy vás bankovní úředník rezolutně odmítne kvůli záznamu v registru dlužníků. Nebankovní segment je v tomto ohledu výrazně benevolentnější a najdete v něm solidní poskytovatele, kteří nabízí zajímavé úvěry. V následujících řádcích se zaměříme na půjčku, v rámci které lze získat až 150 tisíc korun do 20 minut.

celý článek komentářů (0)

Vyberte si nejvýhodnější bankovní půjčku. Stačí porovnat si jednotlivé nabídky.

Bankovní půjčky stejně jako ty nebankovní využívá u nás denně mnoho jedinců. Důvody jsou různé, někomu pochybí peníze do výplaty kvůli nečekanému vydání, někdo si chce koupit nákladnější dovolenou nebo mu vypoví službu plynový kotel, bez něhož se jednoduše neobejde…

Ať už jsou důvody potřeby rychlé finanční pomoci jakékoli, vždy si přejeme, abychom získali půjčku nejen ihned, ale také výhodně, aby byla daná společnost spolehlivá, férová a aby se dostavila spokojenost na obou stranách.

celý článek komentářů (0)

Potřebujete nové zakázky? Víme, kde je najít!

Rozumět svému řemeslu někdy nestačí a pro úspěch v podnikání je tak nutné osvojit si obchodní dovednosti. Jenže, co pak? Vyrábět i prezentovat své zboží už umíte, ale komu jej prodat? Právě s tímto problémem Vám pomůže Albertina. Čtěte dále a přesvědčte se na vlastní oči…

celý článek komentářů (0)

Živnostenský list. Co musíte splnit pro jeho získání?

Živnostenský list. Co musíte splnit pro jeho získání?

Začínáte podnikat nebo pracujete pro někoho, ale musíte mít svůj živnosťák? K tomu všemu potřebujete živnostenský list. Co všechno musíte splňovat, aby jste ho dostali?

celý článek komentářů (0)

Etiketa a podnikání

Etiketa a podnikání

Dlouhá léta komunismu zasadila společenskému chování v naší zemi těžkou ránu. Naši nejvyšší političtí činitelé i podnikatelská smetánka nám dokazují, že etiketě stále ještě nepřišli na kloub. Přitom správné vychování a etické společenské způsoby mohou pomoci nejen k lepší kariéře, ale také ke kvalitnějším vztahům s ostatními lidmi. 

celý článek komentářů (0)

Stres - akutní problém dnešní doby. Jak ho zvládnout?

Stres je pojem, který není třeba nikomu představovat. Každý známe ten pocit, kdy nám na čele vyrazí ledový pot a stáhne se nám hrdlo tak, že nemůžeme téměř ani mluvit, a když už ze sebe něco vysoukáme, třese se nám hlas, koktáme a často si připadáme, jako bychom neuměli ani do pěti napočítat. Co s tím?

celý článek komentářů (0)

Maminka a podnikatelka – jde to dohromady?

Maminka a podnikatelka – jde to dohromady?V současné době stále přibývá maminek, které se pustí do podnikání či práce ještě dříve, než jejich děti začnou chodit do školy nebo školky. Dokonce se pro ně začalo uchycovat i jméno: „maminkatelka". Když jsou děti již větší a chodí do školy, většinou není tak velký problém skloubit práci a péči o děti, protože na práci mají ženy více času. Proč ale mnohé maminky začínají s prací ještě dříve? A skutečně lze obojí dělat naráz a ještě k tomu dobře?
celý článek komentářů (0)

Rovnováha mezi prací a životem: Work-life balance trošku jinak

Rovnováha mezi prací a životem: Work-life balance trošku jinakWork-life balance je anglický výraz, který v překladu znamená rovnováha mezi prací (work) a životem (life). Přiznám se, že mi tento ve firmách často hojně skloňovaný výraz připadá velmi zvláštní. Jestliže chci nastavit rovnováhu mezi dvěma položkami, pak to podle mě znamená, že jedna neobsahuje druhou a často jsou to protiklady, které právě rovnovážným zastoupením obou vyvážím do harmonického celku. Je to ale v případě "práce" a "života" skutečně takto?
celý článek komentářů (1)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.