Výhody objednávání jídla: Proč je oblíbená možnost pro mnoho lidí

Výhody objednávání jídla: Proč je oblíbená možnost pro mnoho lidí

Objednávání jídla z restaurací a rozvoz jídel je pro mnoho lidí oblíbenou volbou, a to z mnoha důvodů. Zde jsou některé z hlavních výhod, které přináší objednávání jídla: 1

více

Všemocný rakytník řešetlákový. K čemu je dobrý?

Všemocný rakytník řešetlákový. K čemu je dobrý?Udržet si zdraví ve světě plném civilizačních chorob, se stává každodenním bojem. Je důležité dbát na správnou výživu a také mít na paměti prevenci. Jeden z mnoha strážců správné funkce organismu, je rakytník řešetlákový. Kdo má rád alternativní medicínu či krásu své zahrady, jistě ocení toto rostlé bohatství. Proč zrovna on?
celý článek komentářů (0)

Osvěžující jarní jídelníček s avokádem

Osvěžující jarní jídelníček s avokádemAvokádo. Dříve exotické slovo, dnes potravina na jídelním lístku velkého množství restaurací s cizokrajnou kuchyní. A pokud dbáte na zdravou stravu nebo rádi zkoušíte nové recepty, jistě jste i vy s touto mexickou pochoutkou přišli do styku. Přineste do své kuchyně svěží vítr a oslavte první jarní dny lehkými a chutnými pokrmy s avokádem.
celý článek komentářů (0)

Zabalte si do práce rychlou a chutnou svačinu

Zabalte si do práce rychlou a chutnou svačinuZe všech stran se na vás valí doporučení dietních odborníků ohledně vyvážené a pravidelné stravy. Snídaně, oběd, večeře a mezitím dvě svačinky sice zní rozumně a patrně by menší porce pětkrát denně vyřešily vaše žaludeční problémy, pálení žáhy, únavu či pár kilo navíc, ale kdo má dnes čas na dodržování stravy jako ze žurnálu? Čtěte, jak si připravit chutné a jednoduché svačinky do kabelky a nakrmit hladový žaludek i v největším pracovním shonu.
celý článek komentářů (1)

Kolik máte druhů aneb Jak efektivně péct cukroví

Kolik máte druhů aneb Jak efektivně péct cukroví"Kolik máte druhů?" Pánové prominou, že možná nebudou hned rozumět. Zato dámy v tomto předvánočním čase budou vědět okamžitě. Velmi častým tématem prosincových rozhovorů je totiž, kolik máte druhů cukroví, jestli máte již uklizeno, nakoupený stromeček, kapra a podobně.
celý článek komentářů (2)

Party a la mexicana

Party a la mexicana Pořádáte domácí večírek a lámete si hlavu nad tím, čím ctěné přátele a kolegy pohostit? Nudí vás již poněkud fádní kombinace brambůrků, tyčinek, jednohubek a obložených chlebíčků? Máte chuť vnést do vaší kuchyně trošku svěžího vánku a jižanské atmosféry? Pak jste na správné adrese! Máme pro vás tipy, jak domácí pohoštění proměnit v ochutnávku mexických a jihoamerických dobrot, po kterých se všichni přítomní budou moci utlouct a vy budete zvolena za hostitelku roku!

celý článek komentářů (0)

Sushi

Sushi
Proč jsou Japonci tak zdraví, štíhlí a dožívají se vysokého věku? Odpověď je jednoduchá – jedí totiž sushi. Tato vynikající specialita z rýže, řas a ryb má nejen minimum kalorií, ale celou řadu zdraví prospěšných látek. Ozdravte jarní jídelníček a připravte si sushi doma!
celý článek komentářů (0)

Prosciutto – vůně Itálie

Prosciutto – vůně Itálie
Slunná Itálie zásobuje celý svět výbornými gastronomickými pochoutkami s příchutí Středomoří. Přesněji řečeno představuje prosciutto (známé také pod jménem pršut nebo prošuto) výbornou šunku vyráběnou v celé oblasti Středozemního moře. Výborný pršut je asi jedna z prvních věcí, které si asociujeme, slyšíme-li zmínku o letní dovolené. Tuto dobrotu je hřích neochutnat. Chcete se o pršutu dozvědět více?
celý článek komentářů (0)

Muffiny

MuffinyOrientujete se v kuchyni a rádi zkoušíte nové recepty? Baví vás pečení dezertů a hledáte inspiraci v zahraničích kulinářských specialitách? Nebo vám přišla nečekaně návštěva a vy je nemáte čím pohostit? Vyzkoušejte americké muffiny. Recepty na muffiny jsou velmi jednoduché a rychlé, chuť těchto lehkých sladkostí je vždy vynikající.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.